Miło nam poinformować, że nasza Platforma się rozwija. Za jej pośrednictwem zostało zrealizowanych już prawie 10 000 płatnych transakcji. W związku z tym zdecydowaliśmy o utworzeniu spółki celowej, która będzie zajmowała się rozwojem platformy.

 
Na podstawie umowy zawartej z BPR Robert Sosnowski, od dnia 1.3.2019 roku Reach a Blogger Sp. z o. o. Sp. k. jest operatorem platformy www.ReachABlogger.pl (dalej jako „Platforma”).

Funkcjonowanie platformy nie ulega zmianie i odbywa się na zasadach znanym użytkownikom. Nie zmienia się nasz zespół, który dokłada wszelkich starań, aby ułatwić wszystkim użytkownikom korzystanie z Platformy i nawiązywanie współprac.

Funkcjonowanie Platformy, w dalszym ciągu opiera się na Regulaminie i Polityce Prywatności, która zawsze są dostępne dla użytkowników.

Zmianie ulegają dane do przelewów dla Reklamodawców. Płatności na rzecz Twórców będą realizowane również z nowego konta. Szczegóły w linku.

Nasze starania odnoszą się również do przetwarzania danych osobowych, które będą wykorzystywanie tak jak dotychczas, tj. w głównym celu umożliwienia korzystania z Platformy przez użytkowników.

W linku prezentujemy również informację w zakresie przetwarzania danych osobowych wypełniając obowiązek informacyjny wobec użytkowników.

Życzymy Reklamodawcom i Twórcom wielu udanych transakcji.