Jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że jako partner merytoryczny sekcji Influencer Marketing w serwisie Nowy Marketing będziemy tworzyć interesujące publikacje z dziedziny, w której mamy niemałą wiedzę oraz duże doświadczenie oparte o prawie 10 000 płatnych współprac, które zostały zrealizowane przez naszą platformę.

 

Oto pierwsza z nich. Opowiada o sposobie liczenia ROI w infulencer marketingu oraz o korzyściach z działań influencerskich. Nie chcemy duplikować kontentu, którego jesteśmy autorami. Zapraszamy na łamy Nowego Marketingu w celu zapoznania się z publikacją „Jak liczyć ROI w influencer marketingu”.

 

Z tego co widzimy temat ROI w influencer marketingu jest dość wąsko poruszamy i nie ma tu ostatecznych standardów. Zapraszamy do wymiany poglądów na ten temat i do współtworzenia metod pomiaru.

 

Jeśli znacie już nasz tekst i przyszliście po plik Excel z formułą metody zaprezentowanej w naszym artykule, to można go pobrać z linku.

Wszystkich nowych zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do zapoznania się z cenami publikacji u poszczególnych influencerów.