Drodzy Reklamodawcy i Twórcy wiemy, że dla Was ten czas jest wyjątkowo trudny. Wiele biznesów znalazło się pod dużą presją, musi stawiać czoła niewiadomemu. Inni mają wyzwania dużych szans stojących przed nimi i muszą poradzić sobie z tymi wyzwaniami organizacyjnie i finansowo. W zespole RaB od tygodnia naradzaliśmy się nad tym jakie rozwiązania możemy zaproponować, aby pomóc w tym trudnym okresie polskiemu biznesowi, a jednocześnie utrzymać naszą własną dynamikę i wesprzeć Twórców, dla których ten czas będzie trudny. Wymyśliliśmy, że wprowadzimy szereg rabatów na usługi Reach a Blogger. Oto pierwsza z naszych inicjatyw. Szczegóły poniżej.

 

Promocja dla Reklamodawców:

Dodanie lub przedłużenie Zlecenia na miesiąc przez Reklamodawcę: 30 zł 15 zł

Pierwszeństwo w Katalogu zleceń wśród Reklamodawców na miesiąc: 30 zł 15 zł

Prowizja od transakcji barterowej: 30 zł 20 zł

Mailing do Blogerów z max 3 kategorii: 100 zł 30 zł

Każde doładowanie na kwotę 1 000 zł netto lub wyższą: +50 zł

 

Promocja dla Blogerów:

Pierwszeństwo w Katalogu ofert Twórców na miesiąc: 20 zł 10 zł

 

Uwaga! Aby otrzymać zniżkę należy skorzystać z usługi na normalnych warunkach cenowych i po jej wykonaniu napisać do bok@reachablogger.pl e-maila podając hasło akcji: WIOSNA2020, oraz podając nazwę usługi lub usług i wysokość zniżek. Po weryfikacji Twoje konto zostanie zasilone o kwotę wynikającą ze zniżek. Planujemy realizować zasilenia tego samego dnia roboczego, ale w przypadku dużej ilości zgłoszeń weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych.

Dlaczego wybraliśmy hasło WIOSNA? W tej tych niewesołych czasach kierujemy nasze emocję i uwagę w kierunku pozytywnym. Z nadzieją patrzymy na pierwsze pąki roślin i mocne promienie Słońca.

 

Dlaczego nie znosimy wszystkich opłat? Gdybyśmy tak zrobili, to platforma nie mogłaby funkcjonować. Musimy utrzymywać nasz zespół. Co więcej, w tych trudnych czasach utrzymujemy również tempo prac rozwojowych. Nasz platforma oferuje i tak najbardziej korzystne warunki na rynku. Więc dla nas ta akcja rabatowa jest wyzwaniem. Ale takie czasy.

 

Jaki jest termin promocji? Od 22.03 do 15.04. W tym terminie musisz skorzystać z usługi i wysłać wniosek o przydzielenie rabatu. Oczywiście będziemy obserwować dalej sytuację. Być może promocja zostanie wydłużona, ale tego jeszcze nie wiemy. Więc jeśli chcesz skorzystać, to miej na uwadze powyższy termin.

 

Przeczytajcie również o tym czy współpraca przez platformę Reach a Blogger jest bezpieczna oraz jakie są korzyści z niej płynące.

 

Dziś mierzymy się z wieloma obawami i zagrożeniami. Binzes nie zawsze jest na pierwszym planie. I słusznie, bo zdrowie i bezpieczeństwo są ważniejsze. Ale w długiej perspektywie biznes też jest ważny. Dzięki naszej pracy, zaangażowaniu, kreatywności i rzetelności jesteśmy w stanie pomóc wrócić naszej gospodarce na właściwe tory. Im szybciej to się stanie, tym szybciej zniwelujemy negatywny wpływ epidemii na nasze osobiste życie.

 

Aktualizacja: Na prośbę naszych drogich Klientów i ze względu na utrzymującą się ciężką sytuację na rynku biznesowym wydłużyliśmy czas trwania promocji do końca kwietnia 2020 roku. Zapraszamy do korzystania