Miło nam poinformować, że wznowiliśmy szkolenie Influencer Marketing Manager! Szkolenie poprowadzi CVO Reach a Blogger – Robert Sosnowski, a jeden z modułów przedstawi sam Wojtek Kardyś! Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat: Influencer Marketing Manager ?

Po dłuższej przerwie wracamy ze szkoleniem Influencer Marketing Manager, które cieszyło się swego czasu sporą popularnością. Prezentujemy Wam nieco zmodyfikowaną formułę. Wybraliśmy ze szkolenia moduły, które były najbardziej atrakcyjne dla uczestników, zaprosiliśmy do współpracy Wojtka Kardysia, który jest ekspertem z ogromną wiedzą i częstym komentatorem w mediach branżowych i mainstreamowych w sprawach związanych z branżą infleucnerską. Zapoznajcie się ze szczegółami i zapisujcie się, zapraszamy!

 

⏰ Termin: 6.09.2023 (8 godzin)
? Miejsce: Warszawa, Euro Centrum, al. Jerozolimskie 134

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

✅ WERYFIKACJA INFLUENCERÓW

Poznasz pro tipy umożliwiające wybranie do współpracy najlepszych twórców oraz narzędzia umożliwiające weryfikację ich zasięgów.

​Prowadzący: Wojetk Kardyś

 

✅ REDUKCJA KOSZTÓW

Jak generować oszczędności na współpracy z twórcami rzędu 70%. Koszt szkolenia zwróci się szybko!
Prowadzący: Robert Sosnsowski

 

✅ NAJNOWSZE DANE

Szkolenie zbiega się czasowo z premierą naszego raportu o polskim rynku influencer marketingu. Omówimy najnowsze zmiany na rynku.

​Prowadzący: Robert Sosnowski

 

✅ PATENTY

Kiedy sprawdzi się lepiej IG a kiedy TikTok. Czy FB ma jeszcze sens? Do czego przydatne mogą być blogi webowe. Nano, Micro, Medium czy Gwiazdy – z kim współpracować?
Prowadzący: Robert Sosnowski

 

✅ OBSŁUGA RaB
W ramach warsztatów nauczysz się korzystać z Reach a Blogger. Poznasz i przećwiczysz wszystkie funkcje naszej platformy.
Prowadzący: Robert Sosnowski

 

✅ JAK LICZYĆ ROI

Dowiesz się jak liczyć ROI w influencer marketingu i otrzymasz plik Excel z formułą umożliwiającą kalkulacje.
Prowadzący: Robert Sosnowski

Koszt: 1.490 zł netto (cena obowiązuje do 11.08.2023) ?

 

Zapraszamy do udziału!
http://www.influencermarketingmanager.pl

Lista miejsc ograniczona ⏳