Został już niecały miesiąc do jednego z największych wydarzeń blogowych w Polsce! Mowa o SeeBloggers! Już 22. lipca w Gdyni rozpocznie się festiwal twórców internetowych i Influencerów. My będziemy, Was też nie może zabraknąć 😊

 

SeeBloggers to trwające 2 dni wydarzenie, na które zaproszone jest aż 1500 Influencerów i przedstawiciele najlepszych marek. Śmiało można powiedzieć, że to z pewnością jedno z największych spotkań tego typu w Polsce.
 
To już piąta, jubileuszowa edycja SeeBloggers, więc organizatorzy postawili na całe mnóstwo atrakcji. Przewidziane jest aż 12 stref tematycznych, różnego rodzaju warsztaty, prelekcje prowadzone przez najbardziej wpływowych internetowych twórców oraz panele dyskusyjne.

 


 

Podczas piątej edycji SeeBloggers będzie można wiele dowiedzieć się nie tylko o blogach, ale również o znaczeniu vlogów. Jak opowiadał Jakub Zając – jeden z organizatorów SeeBloggers, a zarazem współautor bloga fashionable.com.pl – w tej edycji kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój kanałów YouTube i promowanie treści video. 

 

Nie zabraknie też podejścia do tej biznesowej strony blogosfery, czyli zarabiania w Internecie. Organizatorzy postawili na popularną już formę speed-datingu influencerów z przedstawicielami marek. Na pewno dla wielu z nich będzie to okazja do zawarcia ciekawych i owocnych współprac.

 

Z kim będzie można się spotkać na SeeBlogers? Wśród prelegentów przedstawione są takie osoby, jak: Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej oraz wiele, wiele innych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie SeeBloggers.

 

Bardzo miło nam również wspomnieć, że ReachaBlogger jest oficjalnym partnerem tegorocznego wielkiego wydarzenia. Tak, jak organizatorzy SeeBloggers, chcemy przyczyniać się do rozwoju polskiej blogosfery, a tym samym zawsze chętnie bierzemy udział w takich kampaniach – o naszym partnerstwie z Patronite pisaliśmy już jakiś czas temu (http://reachablogger.pl/blog/reachablogger-rozpoczyna-wspolprace-patronite/ )

 

A skoro już przeszliśmy do lekkiego chwalenia się 😉 to chcielibyśmy wspomnieć, że ReachaBlogger zakwalifikował się do Top20 startupów w Polsce, w konkursie Innovation Award. Już niedługo będziecie mogli przeczytać również 2 artykuły, w których mieliśmy zaszczyt wypowiadać się na temat blog marketingu. Rozpiera nas duma, ale nie spoczywamy na laurach 😉

 

My bierzemy się dalej do pracy, a z Wami widzimy się na SeeBloggers!