Ponad 5 tysięcy uczestników z całego świata, 120 mówców na pięciu różnych scenach, 200 startupów oraz około 150 inwestorów… Do tego interesujące warsztaty i spotkania oraz mnóstwo atrakcji dodatkowych, jak koncerty i rejs statkiem. Jednym słowem – infoShare 2017.
 

Od 17. do 19. maja mogliśmy gościć na największym europejskim festiwalu dotyczącym rozwijaniu nowych technologii w branży IT, startupów a także, co dla nas najważniejsze, nowych mediach, czyli marketingu on-line oraz social media. AmberExpo, bo to tam odbywały się wszystkie wydarzenia, na 3 dni zmieniło się w technologiczną i internetową mekkę.
 
Na pięciu różnych scenach, od rana do wieczora, trwały prelekcje polskich i zagranicznych „wyjadaczy” z zakresu IT (sceny tech i tech plus), startupów i marketingu. Pomocne i interesujące były również wykłady ze sceny inspiracji, na których występowali m. in. Maciej Orłoś, Michał Sadowski lub Michał Szafrański (jakoszczedzacpieniadze.pl). Organizatorzy zaprosili do wydarzenia samych profesjonalistów, którzy mogliby przekazać swoją wiedzę innym. Bo kto zrobi to lepiej niż ktoś, kto osiągnął już sukces w tym zakresie?
 
Ale infoShare to też wydarzenie dające szanse młodym, rozwijającym się startupom na zainteresowanie swoim produktem inwestorów. Oprócz prelekcji, uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach oraz nawiązać nowe biznesowe kontakty na mniej formalnym gruncie – podczas zorganizowanych przez sponsorów imprez dodatkowych.
 
Ponadto, inicjatorzy otworzyli strefę szybkich randek, podczas których startupy mogły bezpośrednio porozmawiać z zainteresowanymi inwestorami. Przygotowali również stanowiska dla wszystkich firm, chcących zaistnieć lub po prostu zostać zapamiętanym w branży.
 
Oczywiście, nie wspominamy o tym bez powodu 😉 Stanowisko REACHaBLOGGER cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród dużych firm, które chciałyby rozwinąć swój marketing na obszar internetowy, a także tych mniejszych, które dopiero szukają różnych dróg promocji. Mamy nadzieję, że skutkować to będzie kolejnymi zleceniami na naszej platformie!
 

 
źródło: fanpage Infoshare