6 grudnia rozpoczyna się 18 Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się pod oficjalnym patronatem platformy REACHaBLOGGER! Więc i my chcielibyśmy zaprosić naszych Twórców do zapoznania się z programem festiwalu oraz do zaangażowania się razem z nami w temat praw człowieka w filmie. Będziemy mieli dla Was trochę zaproszeń! 😉

 

 

 

Festiwal WATCH DOCS jest organizowany przez Helsińską Fundację Praw Człowieka oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. To jedna z dwóch największych na świecie imprez filmowych poruszających tematykę praw człowieka. Prezentuje filmy dokumentalne, w których sztuka filmowa łączy się z działaniami na rzecz praw człowieka. Poza filmami na festiwalu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach i dyskusjach panelowych z udziałem reżyserów filmowych z różnych krajów, ekspertów oraz obrońców praw człowieka, publicystów oraz polityków.

 

Festiwal odbędzie się w dniach 6-13 grudnia 2018 w kinie Muranów w Warszawie.

Zapoznajcie się z programem https://watchdocs.pl/2018/f/ i jeśli siądziecie, że ten festiwal zainteresuje Waszych czytelników, to napiszcie o nim u siebie.

 

Jeśli jesteście zainteresowani zaproszeniami na otwarcie i zamknięcie – piszcie do nas!