4–5 listopada 2020 po raz 12 marketingowcy spotkają się na Forum Marketingu Zintegrowanego. Wydarzenie odbędzie się w nieco innej formule niż dotychczas, bo online, ale wciąż będzie takie samo- równie intensywne i pełne ciekawych wystąpień doświadczonych praktyków, prelegentów, którzy poinformują nas o trendach, którymi już za chwilę będzie żyła cała branża reklamowa! Ponadto z ogromną radością możemy oświadczyć, że Reach a Blogger został oficjalnym partnerem medialnym tegorocznej edycji! ? 

 

Forum Marketingu Zintegrowanego to konferencja dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. Wydarzenie jest organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu.

 

Tegoroczne FMZ odbywa się pod hasłem: “Marketing jutra przyszedł wczoraj!”. Organizatorzy chcą w ten sposób zachęcić do dyskusji na temat tego, jak dostosować się do nowych wyzwań, co robić teraz i jak planować działania, które będą potrzebne za chwilę. Co marketingowcy powinni robić już dziś, by nadążyć za trendami i zjawiskami, które staną się gorącym newsem jutro. Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia ekspertów m.in. z branży finansowej, motoryzacyjnej, FMCG, digital; doradców z zakresu planowania przyszłości, zarządzania projektami, psychologii biznesu, budowy wizerunku w sieci i tworzenia tekstów marketingowych.

 

Dołącz do FMZ – zdobądź nowy warsztat, zainspiruj się i kreatywnie buduj nowe ?

 

Dla kogo przeznaczona jest ta konferencja?

 

? Dla każdego, kto jest związany z marketingiem i światem reklamy i chce zdobyć najświeższą wiedzę bezpośrednio od profesjonalistów. Forum Marketingu Zintegrowanego zostało zaplanowane tak, by dawać uczestnikom zarówno inspiracje, jak i gotowe rozwiązania czy narzędzia. Prelekcje są utrzymane w modelu „Marketerzy dla Marketerów”. Oznacza to, że uczestnicy mogą spodziewać się rzetelnych informacji przekazanych w swobodnej atmosferze.

 

Program FMZ

 

✅ Pierwszego dnia FMZ startuje z blokiem “Marki zajmują stanowisko” i debatą: Covid to tylko przygrywka – co może zrobić marketer, by uratować Ziemię?” Debata to rozwinięcie poruszonego przez FMZ w zeszłym roku tematu ekologii w marketingu, wskazujące, jak w najbliższym czasie warto rozwijać markę. Pozostałe wystąpienia w tym bloku będą przykładami praktycznego zastosowania idei marek opartych na wartościach. Warto usłyszeć, jak wdrożyły ją BNP Paribas, AVON, czy NOIZZ i zobaczyć, dlaczego szczególnie teraz odniesienie się do głębszych emocji konsumenta jest ważne. 

 

✅ Kolejny blok  360/24  to bardzo praktyczny kawałek FMZ, w którym poruszamy tematykę technologii i praktycznych rozwiązań będących odpowiedzią na obecną sytuację. HTC opowie o przyszłości 5G w marketingu, który nie będzie już taki sam, a Hortex, Albedo, Volvo i TESTA Communication podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi stosowanych narzędzi.

 

✅ Blokiem zwieńczającym tegoroczne wydarzenie jest “Planowanie strategiczne w czasach niepewności. Kryzys szansą dla marek.” Wystąpi między innymi: dr. Kacper Nosarzewski  ekspert NATO, UNESCO, UNDP i doradca dużego biznesu, który w inspirującym wystąpieniu odpowie na pytanie, jak możemy rozwinąć komplementarne metody, techniki i narzędzia myślenia o przyszłości w momencie, gdy te, które znamy, okazują się niewystarczające. BMW, Fundacja K.I.D.S., Catchers przedstawią zwycięskie w konkursie Golden Arrow case’y, dzięki którym zobaczymy, jak w kryzysowej sytuacji myślenie out-of-the box sprawiło, że mimo lock downu marki te zrealizowały swoje cele.

 

✅ Po części konferencyjnej odbędzie się seria warsztatów proponowanych do wyboru. Każdy z nich podejmuje inną tematykę, ale łączącą je ideą jest podpowiedzenie, jak w „nowych czasach” działać, reagować, planować, pisać, radzić sobie ze stresem, z jakich narzędzi korzystać i w jaki sposób.

 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie FMZ  ? https://fmz.smb.pl/

 

Jak zdobyć bilet na 11. Forum Marketingu Zintegrowanego?

 

Bilety na Forum dostępne są na stronie  ?  https://fmz.smb.pl/kup-bilety/

 

Jeszcze dziś można je nabyć w promocyjnej cenie ‼️

 

Opłata za bilet obejmuje między innymi; uczestnictwo w obu dniach konferencji online, pakiet materiałów on-line oraz certyfikat udziału.

 

Do zobaczenia ✌??