Reach a Blogger został partnerem 24 edycji Targów eHandlu, które są największym wydarzeniem dla sprzedających online w Europie Centralnej.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wydarzenia. Polecamy wystąpeinia czołowych ekspertów z branży eCommerce i marketingu. Mamy niewątpliwą przyjemność znaleźć się w tym znakomitym gronie. Do zobaczenia na targach ✌️

 
Info w pigułce:

?️ 27.10
⏰ 10.00 – 17.00
? Warszawa, EXPO XXI Warszawa, Prądzyńskiego 12/14
 
Więcej informacji ? https://targiehandlu.pl
 
Czego możesz spodziewać się podczas Targów eHandlu?
 
Na targach można spotkać szeroki wachlarz dostawców usług i rozwiązań związanych z e-commerce. W tym roku będzie to aż 160 wsyatwców, którzy są gotowi wesprzeć Twój biznes. Od oprogramowania i narzędzi po usługi logistyczne – to miejsce, gdzie można nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami.
 
Możesz wziąć udział w 34 prezentacjach, które dostarczą niesamowitych inspiracji i ogromu praktycznej wiedzy. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy, strategie oraz najlepsze praktyki. Targi pomagają zrozumieć, jak rozwija się rynek e-commerce, jakie są trendy konsumenckie, i co przyniesie przyszłość. To istotna wiedza dla planowania strategii. Reach a Blogger ma dużą przyjemność dołożyć tutaj swoją cegiełkę.
 
Uczestnictwo w Targach, to również szansa na budowanie relacji biznesowych i networking wśród 5000 pasjonatów e-commerce!
 
Zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do liderów branży e-commerce 27 października: https://targiehandlu.pl/visit
 
Do zobaczenia ✌️