Miło nam poinformować, że zdobyliśmy już trzeci laur dla Reach a Blogger. W prestiżowym konkursie współorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, w który zaangażowane były min. takie Instytucje lub marki: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Państwowy Fundusz Rozwoju, Orlen, Tauron, Incredibles, Grand Torton, Polski Urząd Patentowy, zostaliśmy nagrodzeni Wyróżnieniem w kategorii Marketing. Jest nam niezmiernie miło, dziękujemy Wam – Twórcy i Reklamodawcy. Jest to nasz wspólny sukces.

  

O Konkursie „Orzeł Innowacji”

 

 

„Po raz kolejny redakcja „Rzeczpospolitej” nagrodziła najbardziej innowacyjne projekty, które pojawiły się w polskiej rzeczywistości biznesowej w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Wyróżniliśmy firmy, które podjęły się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągnęły dzięki temu sukcesy biznesowe. Najlepsze projekty wybrała specjalna kapituła powołana przez redakcję „Rzeczpospolitej”. Nagrodzonym rozwiązaniom przyznany został tytuł „Orzeł Innowacji Projekt 2019”.”

 

 

Tytuł Człowieka Roku polskiego środowiska starupowego odebrał Michał Sadowski (Brand24). Projektem roku została aplikacja Booksy.

 

 

To już trzecia nagroda na koncie Reach a Blogger. Mamy na koncie nagrodę Polskiej Agencji Przedsiębiorczości oraz Certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości, przyznane w 2018 roku.

 

Więcej informacji:

https://orzelinnowacji.rp.pl/

https://orzelinnowacjistartup.rp.pl/