W tym roku serwujemy Wam już trzeci upgrade platformy. Tak jak w dwóch poprzednich przypadkach zmiany związane są z poprawkami UX, aby nawigacja po platformie była jeszcze bardziej intuicyjna, żeby łatwiej było dopinać współprace zarówno Twórcom jak i Reklamodawcom. Przy okazji zaktualizowaliśmy cennik naszych mikropłatności. Ale bez obaw. Prowizja za współpracę się nie zmienia i pozostaje w wysokości 15%. Jest to najniższa prowizja na rynku. Uczestnictwo Klienta i Blogera jest nadal darmowe – posiadanie kont czy przeglądanie zasobów platformy nie wymaga opłat.
Zatem co się zmienia?

 
Po pierwsze, wprowadzamy mikro opłatę za opcjonalne zlecenia tworzone przez Reklamodawców. Od tej pory koszt opublikowania zlecenia przez Reklamodawcę będzie wynosił 30 zł za okres publikacji trwający miesiąc.
 
Po drugie, zwiększamy opłatę za współpracę barterową, którą ponoszą Reklamodawcy.
Opłata wynosiła 10 zł za współpracę. Od tej pory zwiększy się do 30 zł za współpracę.
 
Po trzecie, podwyższamy opłatę za opcjonalną promocję bloga (pierwszeństwo na liście w Katalogu ofert Blogerów). Do tej pory ten koszt wynosił 10 zł na miesiąc. Od teraz będzie to 20 zł za miesiąc. I to tyle jeśli chodzi o opłaty. ☺
 
Najważniejsze zmiany UX:
1. Dodaliśmy kilka dodatkowych notyfikacji e-mailowych dla Klientów i Twórców.
2. Wprowadziliśmy kilka nowych butonów linkujących pomiędzy sekcjami.
3. Dodaliśmy opisy ułatwiające rozumienie poszczególnych akcji w serwisie.
4. Poprawiliśmy analitykę i trackowanie akcji i transakcji na platformie.
 
Zwiększone mikro opłaty wynikają z rosnących kosztów rozwoju platformy i rosnących kosztów reklamy. Wierzymy, że wszystkie zmiany, które wprowadzamy przyczynią się do zwiększenia ilości transakcji wśród Klientów i Twórców oraz do podniesienia Waszej satysfakcji z używania platformy do Waszych działań biznesowych.
 
Jednocześnie pracujemy nad upgradem platformy do wersji 3.0. Prace postępują.