Wracamy do tematu wlepek. Coraz częściej piszecie do nas: “O co chodzi z tymi wlepkami? Co mi to daje?” – postanowiliśmy odpowiedzieć tym wpisem na najczęściej zadawane pytania.

 

Co to jest wlepka?

Masz bloga, jesteś na ReachBlogger, współpracujesz z firmami – wlepka to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Rozliczasz się z klientem poprzez panel, a jak na pewno zdążyłeś się przekonać, jest to bardzo wygodny sposób zarówno dla Ciebie jak i dla firm. Wszystkie plusy jakie wynikają z korzystania z platformy, wiążą się z udostępnieniem profilu publicznie.

 

Udostępnienie profilu publicznie, a dodanie wlepki na bloga.

Udostępniając profil publicznie, zgadzasz się, aby Twoją ofertę na ReachBlogger widzieli również użytkownicy niezarejestrowania na panelu. Do tego jednak potrzebne jest dodanie wlepki na swojego bloga. Wówczas potencjalny klient wchodząc na Twoją stronę, wystarczy, że kliknie w grafikę “Jestem na ReachBlogger” i bez konieczności logowania na panelu, ma dostęp do Twojej oferty. Wybór samej opcji udostępnienia profilu publicznie jest bezwartościowy bez dodania wlepki.

 

Jak dodać wlepkę?

 1. Wejdź na panel ReachBlogger.
 2. Wybierz menu “Bloger” następnie pozycję “Twoje blogi”.
 3.  
  instrukcja1

   

 4. Wyświetli się link do dodanego przez Ciebie bloga, a zaraz obok opcja “Wypromuj ofertę” – i o to nam właśnie chodzi.
 5.  
  instrukcja-2

 6. W opcji “Wypromuj ofertę” po pierwsze kliknij “Udostępnij ofertę publicznie”, a następnie skopiuj adres jednej z wlepek (wybierz ładniejszą 🙂 ) i wklej ją na swojego bloga.
 7.  
  instrukcja3

   

 8. Gratulacje masz wlepkę i Twój profil jest widoczny dla niezalogowanych klientów!

Mam bloga, jestem na ReachBlogger2

 

Mamy nadzieję, że wpis okazał się przydatny dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z opcji profilu publicznego, jak i dla tych, którzy nie do końca wiedzą jak dodać wlepkę na swojego bloga.

Jeżeli masz dodatkowe pytania – śmiało – pisz do nas!