SeeBloggers to konferencja stworzona dla blogerów, przez specjalistów z zakresu marketingu. Podczas zimowej edycji, w miniony weekend, mieliśmy możliwość wysłuchania panelu expertów, w którym zasiedli między innymi Maciej Budzich (mediafun.pl), Edwin Zasada (zabijgrubasa.pl) czy Paweł Lipiec (zerozerosiedem.pl).

 

Każdy bloger, który zdążył zapisać się na warsztaty, całą sobotę dokształcał się z dziedziny copywritingu, newslettera czy kosmetyki. Wydarzenie odbywało się w niezwykle inspirującym budynku – Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznych w Gdynii. Przez całe dwa dni uczestnicy korzystali ze stoiska Lidla, na którym tworzyli “kanapkowe cuda”, a następnie dzięki możliwości zrobienia profesjonalnej sesji, umieszczali swojego dzieła na blogach. Rozmów nie było końca, a dzięki orzeźwiającej herbacie ze stoiska Bublleology dyskutowało się jeszcze lepiej. 

Niedziela upłynęła pod znakiem wykładów specjalistów z zakresu marektingu, psychologii i social media. A na koniec pamiątkowe zdjęcie.

SeeBloggers z perspektywy ReachBlogger

 
I blog you2
 

Na konferencję jechaliśmy z niewielkimi obawami. Projekt jest młody i niewiele osób kojarzy naszą platformę. Niektórzy nie do końca rozumieją nasze cele i odbierają nasze działania inaczej aniżeli byśmy tego chcieli. Zatem przepełnieni obawami udaliśmy się do Gdynii. Po niemal 6 godzinnej podróży, Pomorze przywitało nas chłodno (-4 stopnie). Zaraz po tym, jak rozstawiliśmy nasze stoisko, podeszła do nas młoda blogerka i przywitała nas takim oto zdaniem: “Ale daliście plamy z Segrittą”. Tego się nie spodziewaliśmy. Po kilkunastominutowej rozmowie dziewczyna stwierdziła: “Jeszcze dzisiaj dodam swojego bloga do ReachBlogger!”.

Później było już tylko lepiej. Niezmiernie miło nam było kiedy okazało się, że spora liczba uczestników, z którymi udało nam się zamienić zdanie, kojarzy nasz projekt, korzysta i jest zadowolona. Co więcej podsunęliście nam kilka naprawdę ciekawych rozwiązań – o nich już niedługo.  Dla nas konferencja była o tyle ważna, że mogliśmy Was poznać. Kontakt mailowy nie jest w stanie zastąpić spotkania offline.

Dziękujemy Wszystkim za okazane wsparcie, za cenne uwagi i za niezwykłą inspirację!

Widzimy się za rok!

A wszystkich, których zabrakło na SeeBloggers zapraszamy do komentowania – podzielcie się z nami swoją opinią o platformie, a może jakieś rady na przyszłość ?