Edit: Całkiem niedawno zaprosiliśmy Reklamodawców do udziału w mini konkursie wakacyjnym. Do wygrania były 3 bilety lotnicze o wartości do 500 zł każdy. Zadanie polegało na przejrzeniu katalogu ofert influencerów na https://ReachABlogger.pl i wskazaniu najciekawszej ich zdaniem oferty. Tych, którzy nie posiadali jeszcze konta na naszej platformie zachęciliśmy do rejestracji (rejestracja jest darmowa!). Ostatecznie należało dodać autorski komentarz na temat bloga lub oferty. Mógł on być krótki lub długi, zupełnie na serio, bądź też ironiczny – w zależności od weny twórczej i humoru 😉 Najważniejsze, by zgłoszenie było zgodne z zasadami naszego konkursu 👇

 

Zasady konkursu (Regulamin):

1. Organizatorem konkursu jest Reach a Blogger Sp. z o.o. Sp. k.
2. Zadanie konkursowe: dodaj autorski komentarz na temat bloga lub oferty znajdującej się w Katalogu ofert na platformie Reach a Blogger. W zgłoszeniu umieść link do bloga-oferty (uzyskasz go za pomocą wyszukiwarki w lewej kolumnie – Szukaj bloga, wpisz nick wybranego influencera).
3. Objętość zgłoszenia konkursowego może być dowolna.
4. Zgłoszenia konkursowe mogą zostać opublikowane na blogu Reach a Blogger oraz w social media.
5. Zgłoszenie powinno być przesłane e-mailem na adres angelika@reachablogger.pl.
6. Termin nadsyłania zgłoszeń: 24.07.2019, godzina 24.00.
7. Kryterium oceny: kreatywność wypowiedzi.
8. Jeden uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie.
9. Oceny będzie dokonywał zespół w składzie: Angelika Juszko, Karolina Rybicka, Robert Sosnowski.
10. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zarejestrowanego konta na platformie Reach a Blogger: Klient lub Klient i Bloger. Uczestnik musi mieć powyżej 18 lat i być obywatelem Polski.
11. Termin rozstrzygnięcia konkursu: 6.08.2019.
12. Bilety zostaną przekazane w formie gotówkowej 3 x 500 zł w terminie do 16.08.2019, po przeprowadzeniu formalności.
13. Organizator będzie kontaktował się ze zwycięcami konkursu za pomocą poczty e-mail na co uczestnik wyraża zgodę.
14. W zamian za nagrodę zwycięzy konkursu udzielają Organizatorowi licencji niewyłącznej na wykorzystanie zgłoszenia na polu eksploatacji: internet, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
15. Nadesłanie zgłoszenia w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.


Dostaliśmy mnóstwo ciekawych oraz inspirujących zgłoszeń i wszystkie wasze komentarze były naprawdę świetne, co wcale nie ułatwiało wyłonienia jedynie trzech zwycięzców!
Za szczególną kreatywność oraz zaangażowanie postanowiliśmy nagrodzić Panią Agatę, Panią Martę i Panią Agnieszkę, które wykazały się dużą kreatywnością i udało im się w bardzo ciekawy sposób wykonać zadanie konkursowe. Ogromnie Wam gratulujemy!
Jednocześnie pragniemy pocieszyć wszystkich, którym tym razem nie udało się zdobyć nagrody. Bądźcie czujni i oczekujcie kolejnych konkursów z super nagrodami! 😊