Z dumą możemy Was poinformować, że nasza platforma po raz kolejny została doceniona. Dwa tygodnie temu zdobyliśmy Certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości, a wczoraj zostaliśmy nagrodzeni Polską Nagrodą Innowacyjności 2018! Jesteśmy dumni, szczęśliwi i zmotywowani do dalszej pracy nad rozwojem platformy. Chcemy pogratulować i podziękować również Wam: Influencerom i Reklamodawcom – bez Was REACHaBLOGGER nie mógłby się rozwijać i zdobywać nagród.

 

Nagroda została przyznana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. W dniach 24-25 września 2018 w Poznaniu spotkało się ponad tysiąc uczestników z całego kraju. Motywem przewodnim szóstej edycji Kongresu była:  „Nowoczesna gospodarka – Kapitał dla przyszłości”. Organizatorem wydarzenia, jak co roku, jest Polska Agencja Przedsiębiorczości.

 

Wręczenie nagród laureatom miało miejsce na uroczystej gali podczas trwania Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. W dotychczasowych edycjach programu wyróżniono już kilkadziesiąt najlepszych jednostek badawczo-rozwojowych, uczelni, a także innowacyjnych firm w naszym kraju, do których w poniedziałek dołączyliśmy i my!

 

Polski Kongres Przedsiębiorczości 2018 został objęty patronatami i sponsoringiem m.in. przez następujące instytucje, firmy i media:

 

Parlament Europejski, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Cyfryzacji, Unicef, NCBiR, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Ambasada Brytyjska, Ambasada Republiki Federalnej Niemiec, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, PFR, Konfederacja Lewiatan, PGNiG, BGK, Siemens, Cisco, IKEA, Porsche, Harvard Business Review, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna.

 

Jeszcze raz dziękujemy! ☺