Cieszymy się, że będziemy mogli wziąć udział w jednych z większych Targach Branży IT, E-commerce w Polsce. Was również serdecznie zapraszamy do przybycia. Jeśli chcecie odebrać darmową wejściówkę  -> http://www.mobile-it.com.pl/dla-odwiedzajacych/rejestracja-odwiedzajacych.html

 

Czego będzie można się dowiedzieć?

Targi Mobile-IT dają uczestnikom okazję poznać najnowsze trendy z dziedziny mobilnych technologii. Wydarzenie będzie podzielone na kilka stref, między innymi Strefa Start-Upów, specjalna Strefa Dronów, Strefa Wystawców oraz chyba najciekawsza: Strefa workShops – na której będzie można wysłuchać ponad 40 bezpłatnych prelekcji i warsztatów poświęconych nowym technologiom.

Dzięki strefie workShops eksperci IT, mobile oraz e-commerce podzielą się doświadczeniami z wszystkimi zarejestrowanymi uczestnikami targów… bezpłatnie. Jakub Jamontt z Digital Wanderer opowie o skutecznym wykorzystaniu technologii Virtual Reality w biznesie, twórca edrone – pierwszej platformy CRM dla e-sklepów – Michał Blak wcale nie sztucznie opowie o sztucznej inteligencji w handlu, a warsztaty z prowadzenia kampanii web push poprowadzi Joanna Wójcik z PushPushGo. Bardzo ciekawie zapowiada się również prelekcja firmy VS DATA. „Oko drona” to projekt analizy śledczej danych cyfrowych zapisanych w pamięci drona. Co tak naprawdę widzi i pamięta dron? Czy można odzyskać dane z rozbitego i uszkodzonego sprzętu? O tym tylko podczas prelekcji VS DATA.

 
Dodatkowe szkolenie

Na specjalnym  zamkniętym szkoleniu będzie można nauczyć się podstaw e-mail marketingu – jednego z tańszych i skuteczniejszych narzędzi promocji w Internecie! Specjaliści z Firmy FreshMail – Marta Klimczak i Szymon Odolanowski pokażą Wam jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na odbiorcy maila. Na warsztaty obowiązuje osobna rejestracja dostępna pod linkiem:
http://mobile-it.com.pl/program-towarzyszacy/email-marketing-dla-poczatkujacych.html
My będziemy, powinniście być i Wy, bo Targi zapowiadają się bardzo ciekawie!

 
5S0A0256