Kongres Online Marketing – po raz pierwszy w wersji online’owej odbędzie się
16-17 września 2020. Jest to konferencja marketingowa, która łączy w sobie solidną dawkę wiedzy wraz z festiwalowym klimatem. Kongres Online Marketing to dwudniowa przygoda pełna inspiracji, praktyki i ciekawostek branżowych, która składa się z prelekcji online i warsztatów stacjonarnych. Poznamy najnowsze trendy i nadchodzące zmiany w marketingu oraz tajniki content marketingu, najlepsze praktyki UX’owe oraz zasady skutecznej promocji w social mediach oraz Google Ads’ach.

 

Program obejmuje nie tylko solidną dawkę merytoryki, ale również festiwalowe bonusy dla uczestników takie jak certyfikat, playlisty na Spotify, extra materiały merytoryczne wysyłane raz w tygodniu już na trzy miesiące przed Kongresem, znane magazyny marketingowe (Social Media Manager, Magazyn Online Marketing, PR Manager), podcasty oraz welcome packi.

 

W tegorocznej edycji zobaczymy najwybitniejsze gwiazdy polskiego marketingu: Marcina Maja, Pawła Tkaczyka, Jakuba Biela, Michała Dziekońskiego, Grzegorza Miecznikowskiego, Tomasza Brusika, Artura Jabłońskiego, Artura Maciorowskiego, Magdalenę Urbaniak i Karola Dziedzica.

Platforma Reach a Blogger ma przyjemność być partnerem tego wydarzenia.

 

Kontakt i dodatkowe informacje na stronie:
https://www.kongres-online.pl/