Dzięki systematycznemu znoszeniu obostrzeń przez rząd branża MICE wraca do pracy. To wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna – komentuje Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Jesteśmy w pełni przygotowani, by w nowych warunkach sanitarnych przyjąć na wydarzenia gości i wystawców – dodaje. Grupa MTP #WracaDoGry i już 14-15 września w Poznaniu zaprasza na  Golden Marketing Conference – dwudniowe wydarzenie skierowane do specjalistów branży marketingowej.

 

Po miesiącach, w których świat wstrzymał oddech, a codzienność została wywrócona do góry nogami, staramy się na nowo zorganizować przestrzeń, w której funkcjonujemy. W trakcie lockdownu wielu z nas podnosiło swoje kompetencje biorąc udział w webinarach czy słuchając branżowych podcastów. By wypełnić czas, w którym nie mogliśmy spotkać się na stacjonarnie, zorganizowaliśmy dwie edycje bezpłatnej konferencji online GMC Live! Zainteresowanie nimi przerosło nasze wyobrażenia. Łącznie obie edycje obejrzało aż 29 tysięcy użytkowników Facebooka i YouTube! Skala wydarzeń online zobrazowała jak bardzo brakuje marketerom spotkań w świecie realnym.

Golden Marketing Conference  to dwudniowe wydarzenie skierowane do specjalistów branży marketingowej. Gościem specjalnym konferencji będzie Jurek Owsiak – Twórca Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który przyjedzie do Poznania 14 września
na zaproszenie organizatora Golden Marketing Conference by wygłosić prezentację
pt. „Budowanie wizerunku marki oraz team building na podstawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Pol’and’Rock”.

 

Mamy jasno wyznaczony cel – przekazać jak najwięcej merytorycznej treści i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany. Formuła oparta na długich prelekcjach oraz wyjątkowy dobór prelegentów stworzony z wybitnych ekspertów i dyrektorów marketingu największych międzynarodowych marek stwarza przełomowy dla branży marketingowej event o ogromnym potencjale biznesowym.

 

Szczegółowe informacje o Golden Marketing Conference, zakup biletów oraz dostęp PPV
na:  https://goldenmarketing.pl/poznan/

 

Z kim się widzimy na wydarzeniu? 😁