Czy wiesz, że nasza platforma Reach a Blogger pobiera tylko 15% prowizji od współprac między Reklamodawcami i Influencerami? To najniższa stawka na rynku 😅

 

Prowizja oznacza różnicę pomiędzy ceną po jakiej Reklamodawca kupuje publikacje sposnorowane lub inne usługi, a kwotą jaką Influencer otrzymuje za tę usługę. Nazywana może być opłatą, narzutem, fee lub jeszcze inaczej.

 

U nas prowizja jest pobierana od Influencera, po zrealizowaniu współpracy. Jest równa dla wszystkich i zawsze transparentna. To trudne branżowe słowo 😉

 

W ramach tych 15% nie tylko umożliwiamy Reklamodawcom łatwe wyszukanie Influencerów i poznanie warunków współpracy oraz zakup publikacji sponsorowanych, ale również rozliczamy pracę Influencerów: FV, UoD, PITy, ogarniamy RODO, realizujemy przelewy.

 

Dla Reklamodawców oznacza to, że kupują najtańszy influencer marketing w Polsce. Dla influencerów oznacza to, że tylko niewielka część ich wynagrodzenia jest pobierana przez platformę.

 

Odrębną sprawą jest wynagrodzenie agencji, które korzystają z naszej platformy. Agencje, które używają naszej platformy dla swoich klientów wykonują pracę dodatkową: projektują strategie, realizują projekty, optymalizują efekty, raportują. Z tego tytułu pobierają uzasadnione opłaty za swoją wiedzę i pracę wg. własnych polityk cenowych.  

 

Cieszymy się, że dzięki dobrej organizacji pracy i procesów jesteśmy w stanie zapewnić tak konkurencyjną prowizję. Jednocześnie zapewniamy szybką obsługę na wysokim poziomie, prowadzimy wielokanałowe działania promocyjne oraz stale rozwijamy naszą aplikację webową, wzbogacając ją o kolejne funkcje.

 

Zapraszamy do korzystania z platformy 🤗 👉 https://panel.reachablogger.pl/