Startujemy z kolejną ankietą, którą kierujemy do reklamodawców. Nowe badanie realizowane przez platformę ma na celu zdiagnozowanie stanu rynku, zachodzących procesów, sprawdzenie na ile i w jaki sposób wpłynęła na niego pandemia, oraz poznanie poziomu satysfakcji klientów używających platformy Reach a Blogger. Dla wszystkich uczestników mamy gratis: mailing o wartości 100 zł + VAT.

 

Mamy nadzieję, że ankieta, którą przygotowaliśmy sprowokuje Cię do przemyśleń na temat rynku i sposobu jego funkcjonowania. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawe doświadczenie intelektualne. Dla nas Twoja wiedza, to nieoceniona pomoc 🤗

 

Jeśli weźmiesz udział w badaniu, otrzymasz darmowy e-mailing o wartości 👉 100 zł netto + VAT, będący promocją Twojego Zlecenia na platformie. Po zakończeniu ankiety pojawi się krótka instrukcja jak skorzystać z gratisu.

Termin wykorzystania mailingu: 30.06.2021.

 

Zajmiemy Ci 10-15 minut ⏰
Dziękujemy za każdy głos 🙏
Zapraszamy! ☺

 

Publikacja wyników badania odbędzie się na przełomie lutego i marca 2021. Dla wszystkich którzy chcą zaistnieć w raporcie jest opcjonalna możliwość wypowiedzi na końcu ankiety. Wybrane wypowiedzi będą cytowane w raporcie z badania z podaniem imienia i nazwiska, stanowiska i firmy. Raport będzie dystrybuowany w mediach branżowych.