Nowy rok przyniósł sporo nowych ofert w Reach Bloggerze. Poszukiwani są blogerzy z kategorii design, sztuka, dom i ogród, technologie IT, parenting, lifestyle, biznes, gospodarka, podróże. Przed wami subiektywny wybór trzech interesujących ofert stycznia.

 

 1. Duże AGD dla blogerów design i wnętrze
  Testy, oceny, opinie na temat sprzętu AGD w dużym formacie (pralki, lodówki, piekarniki). W planach wyłonienie kilku blogerów do współpracy oraz spotkanie w siedzibie klienta by zapoznać się ze sprzętem i mieć możliwości jego realnego przetestowania. Poszukiwani są blogerzy, którzy rzetelnie ocenią sprzęt.
 2. Recenzja galerii sztuki – dla blogerów artystycznych
  Zlecenia z kategorii Sztuka zdarzają się dość rzadko. Nie jest to medium przyzwyczajone do promocji poprzez blogosferę. A szkoda, bo świetnych blogów w tej kategorii jest u nas niemało. Tym razem zlecenie obejmuje recenzję internetowej galerii sztuki – dla blogera z tego obszaru, to czysta przyjemność.
 3. Test aplikacji CRM – vlogi i i blogi
  Oferta zarówno dla blogerów jak i vlogerów. Wymaga dogłębnego zapoznania się z nową aplikacją i możliwość wyrażenia swojej opinii w dowolny sposób (blog, vlog). Dla blogów technologicznych i IT niemalże codzienność.
 4.  

  Chcesz któreś z tych zleceń? Zarejestruj się