Skip to Content

mobile icon menu
FACEBOOK
mobile icon menu
INSTAGRAM
mobile icon menu
TWITTER
icon menu
FACEBOOK
icon menu
INSTAGRAM
icon menu
TWITTER

23 konferencja WallStreet

Konferencja WallStreet jest najważniejszym spotkaniem inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy, które jest organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat.

Nadchodzące powiązane wydarzenia

 • 2019-09-11 Cały dzień

  InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami.
  Na przestrzeni lat stała się wydarzeniem kultowym, w opinii jedynym w swoim rodzaju.

  Uczestnicy zarządzają największymi w Polsce serwisami internetowymi, reprezentują największych graczy w eCommerce, agencje digital i startupy. To inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, jak również youtuberzy, blogerzy i influencerzy.

 • 2019-09-23 - 2019-09-24 Cały dzień

  Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do Top Managementu – członków zarządu, dyrektorów marketingu oraz osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki.

  Tematem konferencji będą nowe perspektywy dla marketingu, zmieniająca się rola marketingu w organizacjach, nowe, niezbędne kompetencje szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu, narzędzia, technologie i dane oraz procesy, które sprawiają, że marketing staje się głównym motorem napędowym w czasie transformacji biznesu. Poruszony zostanie ważny temat social mediów w kreowaniu wizerunku i promocji sprzedaży

 • 2019-09-26 08:00 - 2019-09-26 18:00

  Trzecia odsłona National Sales Congress, wydarzenia dedykowanego specjalistom i managerom sprzedaży, to przede wszystkim wysoce merytoryczne wystąpienia uznanych praktyków oraz duży zastrzyk motywacji od wybitnych mówców i mistrzów sportu.

  Całości wydarzenia przyświeca idea dążenia do mistrzostwa, które w każdej dziedzinie wymaga wypracowania zestawu podobnych cech i zachowań.