Startuje VII edycja konkursu Grand Video Awards!

11 kategorii konkursowych oraz nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów- tak będzie wyglądała siódma edycja konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci.

Ponadto z wielką radością możemy oświadczyć, że Reach a Blogger został oficjalnym partnerem medialnym tegorocznej edycji Grand Video Awards!

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 22 sierpnia 2021 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej  👉 www.grandvideoawards.pl

 

Ideą GVA jest honorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

 

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w jedenastu kategoriach:

 

Branded Content 😎

Gaming 🎮

Hobby, podróże, sport ✈⚽

Beauty, fashion, food 💁‍♀️🍕

Edukacja, nauka, technika 📚🔬

Publicystyka i wideorozmowa 📺

Muzyka 🎶

Wideotutorial 🎥

Kultura i sztuka 🎨🎭

Rozrywka i komedia 😝

Wideoklip 🎥

 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii i laureaci nagród specjalnych otrzymają po 4 tys. zł.

 

NAGRODY DODATKOWE

 

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA.

 

🎁 Firma Asus ufundowała dodatkową nagrodę w kategorii Edukacja, nauka, technika – komputer Asus ZenBook Duo z dwoma ekranami.

Otrzyma go autor/ka filmu, który zostanie wybrany przez przedstawicieli firmy.

Dodatkowo ASUS ufundował również nagrodę dla widza głosującego w Nagrodzie Widzów – będzie nią telefon ZenFone 8 Flip – zwycięzca zostanie wyłoniony w losowaniu.

 

🎁 Miasto Stołeczne ustanowiło nagrodę w wysokości 4 tys. zł dla twórcy, który zgłosi film do kategorii Warszawa.

 

🎁 Narodowe Centrum Kultury tym razem wybierze zwycięski film ze wszystkich nominowanych do konkursu, a jego autor również otrzyma 4 tys. zł.

 

🎁 Warszawska Szkoła Filmowa wybierze twórcę, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym.

 

🎁 Firma Jet Line dla laureata kategorii Publicystyka, wideorozmowa przygotowała nagrodę w formie tygodniowej kampanii DOOH na ekranach MORE w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście.

 

🎁 Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego oraz dwa wyróżnienia. Aby ubiegać się o nagrodę od Audio Network, należy wykorzystać muzykę z ich bazy w filmie zgłoszonym do konkursu. W celu uzyskania dostępu do wspomnianej bazy należy napisać mail na adres 👉 gva@audionetwork.pl.

 

JURY I GALA FINAŁOWA

 

Zgłoszone materiały wideo oceni szerokie grono jurorów, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VII edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu (tradycyjnej lub online), która odbędzie się w październiku w Warszawie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie 👉 www.grandvideoawards.pl

 

Razem z Magazynem „Press” serdecznie zapraszamy   😊